Ballingův sál


Sál nabízí 182 míst v hledišti s možnosti doplnění 50 míst na balkoně. 168 míst v hledišti nabízí také připojení počítačů k napájecímu napětí 230V a metalické datové síti a 14 míst je určeno pro pohybově handicapované. Prostor sálu je rovněž pokryt bezdrátovou sítí s přístupem na internet (dva přístupové body 802.11 abg).

Ballingův sál

  • Projekční vybavení sálu se skládá ze dvou projektorů s plochou obrazu 173x300 cm. Zdroj obrazu projekce je možné vybírat z následujících možností: jeden ze dvou vstupů pro přenosné počítače, sympodium smartboard (prezentační počítač), vizualizér (vysoké rozlišení pro libovolné tištěné materiály), 2x vstupy pro kamery s obsluhou z boků sálu, kamera na přednášející, kamera do publika a videokonferenční sada.
  • Prostor sálu je plně ozvučen, kromě audio vstupů spojených se zdroji videosignálu jsou k dispozici kabelové i bezdrátové mikrofony a mikroporty.
  • Celé technické vybavení je možné ovládat od řečnického pultu pomocí dotykové obrazovky.
  • Pro mezinárodní konference jsou k dispozici překladatelská pracoviště v režii a bezdrátová sluchátka pro příjem předkládaného textu.
  • Sál je plně bezbariérový, včetně možnosti nabíjet elektrické vozíky.
  • Pro sluchově postižené je audiosystém doplněn o indukční smyčky.
  • Zázemí sálu v 1 NP (= přízemí) nabízí místnost pro catering, předsálí s cateringovými stolky a pohodlnými sedacími soupravami. Je zde také vlastní šatna, toalety a prezenční pult s možností umístit počítač a tiskárnu.

Vstup do Ballingova sálu: NTK4, Studentská 13, Praha 6

Konferenční sál v Národní technické knihovně je pojmenován na počest Karla Josepha Napoleona Ballinga (*21.4.1805- +17.3.1868).

Cena pronájmu

 

V případě zájmu o pronájem kontaktujte Jitku Heřmanovou
e-mail: jitka.hermanova(zavináč)techlib.cz

Odpovědná osoba: Jitka Heřmanová
Poslední změna: 27.6. 2013 17:06  
Kontakt na odpovědnou osobu: +420 232 002 506, jitka.hermanova@techlib.cz